Będzie się działo czyli najbliższe wydarzenia

  Aktualności   
   


  Zapraszamy na stronę miasta uzdrowiskowego Szczawnica.
  Na łamach strony www prezentujemy nasze miasto : jego historię i dzień dzisiejszy. Zachęcamy nie tylko do poznania uroków naszego miasta i jego okolic oraz osobliwości przyrodniczych Pienin na stronie www, ale także zapraszamy do odwiedzenia naszego miasta.
  Szczawnica i jej okolice to jedno z najpiękniejszych zakątków na mapie Polski, to miejsce kultywowania dawnych tradycji i fascynujących przygód.Niewątpliwie tym co stanowi największe walory - to przyroda: góry, lasy, liczne szlaki turystyczne, zdrowe górskie powietrze, specyficzny mikroklimat, wody mineralne , spływ Dunajcem, liczne przejścia graniczne- turystyczne ze Słowacją, dobre warunki do uprawiania sportów: kajakarskich, rowerowych, lotniarskich, turystyki pieszej, zimą - narciarstwa i snowboardu.

  Każdy znajdzie coś dla siebie.Pobyt w Szczawnicy zarówno latem jak i zimą dostarczy Państwu wiele niezapomnianych wrażeń.


   Serdecznie Zapraszamy !!!


   

  Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej miasta Szczawnica w domenie "eu".(www.szczawnica.eu)
  Jest to strona promująca nasze miasto w języku angielskim, niemieckim i słowackim, przeznaczona głównie dla zinteresowanych naszym regionem obcokrajowców.

  C_9.jpg (13.71 Kb)

  Feel free to visit our new web page at www.szczawnica.eu 
  This site promotes Szczawnica city in English, German and Slovak and is mainly addressed to foreigners interested in our region.