o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

Boisko do piłki siatkowej nad Grajcarkiem (obok Apartamentów „Park”)

4. ZGŁOSZENIE DRUŻYNY:
U Pana Tomasza Salamona na boisku nad grajcarkiem obok apartamentów „Park” lub pod nr tel.: 660 748 368

II. WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Zawody siatkówki plażowej rozgrywane są zgodnie z polską wersją ‘Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową’, wydanymi przez PZPS zgodną z międzynarodowymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB.
2. Uczestnictwo – drużyny 3 osobowe – minimum jedna kobieta, plus dwóch rezerwowych.
3. Każdy uczestnik zgłaszając się do turnieju potwierdza znajomość regulaminu oraz bierze pełną odpowiedzialność za swój stan zdrowia

III. SYSTEM ROZGRYWEK
1. W zależności od liczby zgłoszonych zespołów, Turniej rozgrywany będzie systemem brazylijskim lub grupowym („każdy z każdym”). O wyborze systemu rozgrywek decydują organizatorzy.

2. W turnieju bierze udział maksymalnie 8 drużyn.

3. Mecze rozgrywane SA do 2 wygranych setów, w przypadku remisu 1 : 1 po dwóch rozegranych setach decydujący (3 – ci) set jest rozgrywany do 15 pkt, przy czym aby wygrać seta, zespół musi uzyskać przynajmniej 2 pkt. Przewagi.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu.
2. Za rzeczy zgubione podczas zawodów organizator nie odpowiada.
3. W sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy.
4. W razie niepogody termin turnieju ulegnie zmianie i zostanie ogłoszony na stronie www.mokis.szczawnica.pl